NADMIERNE-POCENIE.pl

Nadmierne pocenie się nóg

Nadmierne pocenie się nóg jest nieprzyjemnym i bagatelizowanym typem hyperhydrozy. Nieustannie wilgotne i przepocone stopy prowadzą do mnóstwa nieprzyjemnych sytuacji. Wymienić można na przykład przepocone skarpety i buty. Oddziaływanie potu w takiej zamkniętej przestrzeni otwiera drogę do rozmnażania różnych rodzajów bakterii, i co gorsze, rozkładaniem tych bakterii powstaje bardzo nieprzyjemny zapach."

I nie jest to tylko zapach, który towarzyszy osobnikom dotkniętym nadmiernym poceniem się nóg. Oddziaływaniem bakterii na nieustannie wilgotnej skórze powstają podrażnienia i różne rodzaje mykoz, na których leczenie są na całym świecie wydawane niemałe środki z kieszeni pacjentów. Oprócz tego środki te rozwiązują tylko przyczynę, nie skutek powstania grzybicy skóry (mykozy), a tym jest nieustannie wilgotna i podrażniona skóra. Razem z czeską firmą Hightech Production jako pierwsi przynosimy na rynek łatwe i eleganckie rozwiązanie nadmiernego pocenia się nóg. Więcej dowiesz się w następującym artykule.

W jaki sposób jonoforeza usuwa nadmierne pocenie się nóg

W jaki sposób jonoforeza usuwa nadmierne pocenie się nóg Usunięcie nadmiernego pocenia się nóg za pomocą jonoforezy? To nigdy nie było łatwiejsze! Aby lepiej zrozumieć proces leczenia i technologię jonoforezy, polecamy nejpierw przeczytać sobie artykuł Czym jest jonoforeza. Urządzenia do jonoforezy są zaprojektowane w taki sposób, żeby było możliwe aplikować procedurę leczniczą na obszar stóp tak, że stopy są zanurzone do naczyń z wodą i za pomocą urządzenia działa na nie jonoforeza przez 15 minut. Po skończeniu procedury i wyłączeniu urządzenia wybierasz odwrotną biegunowość i powtarzasz procedurę takim samym sposobem przez taki sam okres czasu. Razem 30 minut i masz spokój. Ponieważ się stopy w większości wypadków pocą aż do kostek, jest wskazane podczas aplikacji jonoforezy użycie większego naczynia niż w wypadku aplikacji jonoforezy na obszary dłoni. Naczynia te można kupić razem z urządzeniem lub można użyć innych odpowiednich naczyń. Minimalna wielkość naczyń powinna być 32 (długość) x 20 (wysokość) x 16 (szerokość) centymetrów.

Na początku trzeba jonoforezę aplikować w taki sposób w ciągu jednego miesiąca mniej więcej 10x, według dołączonej instrukcji. Podczas tego okresu "startowego" dochodzi do całkowitego zatrzymania nadmiernego pocenia się. Kiedy to nastąpi, leczenie po prostu przerwiesz i kontynuujesz dopiero w przypadku, że pocenie powróci, do tego jednak dochodzi bardzo powoli. W takim wypadku już aplikujesz procedurę leczniczą tylko raz, maksymalnie dwa razy, i na długi okres znowu będziesz miał spokój. Zwyczajnie się okres, przez który trzeba jonoforezę jednorazowo aplikować, waha w przedziale 14-40 dni, ten okres nazywa się "faza utrzymania". To znaczy, że usunąć nadmierną potliwość nóg po skończeniu fazy startowej, oznacza aplikować jonoforezę przez okres mniej więcej 30 minut raz na 14-40 dni.

Potwierdzenie skuteczności

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.

Zobacz także