NADMIERNE-POCENIE.pl

Nadmierne pocenie się rąk

Jeżeli będziemy rozmawiali o hyperhydrozie, możemy stwierdzić, że nadmierne pocenie się dłoni jest chyba najgorszą formą tego schorzenia. Dłonie innych ludzi w normalnych okolicznościach pocą się prawie niedostrzegalnie. Jeżeli jednak cierpisz na nadmierne pocenie się, możesz znaleźć się w sytuacji, w której będzie Ci pot z dłoni dosłownie kapał. Głównym faktorem aktywującym pocenie jest nerwowość. Jeżeli kiedykolwiek miałeś to uczucie, na przykład podczas zapoznawania się lub podczas rozmowy kwalifikacyjnej, kiedy zbliżasz się do ostatecznego podania ręki i czujesz, że z powodu nerwowości jest wilgotna. W normalnych okolicznościach wystarczyłoby otrzeć rękę, ale jeżeli cierpisz na hyperhydrozę, to ręka jest mokra dosłownie za parę sekund.

Takie problemy działają dosłownie dewastująco na poczucie pewności siebie dotkniętych osobników. Dłonie nie pocą się tylko podczas kontaktu z okolicą, ale również podczas zwykłych czynności, jakimi są pisanie na papier, prowadzenie samochodu, gotowanie i mnóstwo innych. Taka rzeczywistość utrudnia życie socjalne i w wyraźny sposób pogarsza jakość życia dotkniętych osobników. Jeżeli należysz do nich, zdecydowanie czytaj dalej, ponieważ rozwiązanie istnieje i jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

W jaki sposób jonoforeza usuwa nadmierne pocenie się rąk

W jaki sposób jonoforeza usuwa nadmierne pocenie się rąk Na wstępie trzeba powiedzieć, że usunięcie nadmiernego pocenia się dłoni jest w wypadku jonoforezy bardzo łatwe. Dla łatwiejszego zrozumienia procesu leczenia i technologii jonoforezy polecamy nejpierw przeczytać artykuł Czym jest jonoforeza. Urządzenia do jonoforezy są zaprojektowane w taki sposób, żeby było możliwe aplikowanie procedury leczniczej na obszar dłoni tak, że dłonie zanurza się do naczyń z wodą i za pomocą urządzenia oddziałuje na nie jonoforeza przez 12 minut. Po skończeniu procedury i wyłączeniu urządzenia wybierasz odwrotną biegunowość i powtarzasz procedurę takim samym sposobem przez taki sam okres czasu. Razem 24 minut i masz spokój.

Na początku trzeba jonoforezę w taki sposób aplikować podczas jednego miesiąca mniej więcej 10x, według dołączonej instrukcji. Podczas tego okresu "startowego" dochodzi do całkowitego zatrzymania nadmiernego pocenia się. Kiedy to nastąpi, leczenie po prostu przerwiesz i kontynuujesz dopiero w wypadku, że pocenie powróci, do tego jednak dochodzi bardzo powoli. W takim wypadku już aplikujesz procedurę leczniczą tylko raz, maksymalnie dwa razy, i na długi okres znowu będziesz miał spokój. Zwyczajnie się okres, przez który trzeba jonoforezę jednorazowo aplikować, waha w przedziale 14-40 dni, ten okres nazywa się "faza utrzymania". To znaczy, że usunąć nadmierną potliwość dłoni po skończeniu fazy startowej oznacza, aplikować jonoforezę przez okres mniej więcej 24 minut raz na 14-40 dni.

Potwierdzenie skuteczności

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.

Zobacz także