NADMIERNE-POCENIE.pl

Zimne ręce i zimne nogi

Zimne ręce i zimne nogi są oddzielnym tematem bezpośrednio związanym z nadmierną potliwością na tych częściach ciała. Wielu ludzi, którzy się nadmierne pocą myśli sobie, że za zimne ręce i nogi odpowiada w ich przypadku niewystarczający przepływu krwi do kończyn. Przy nadmiernej potliwości chodzi o coś innego. Jak wiadomo, wszystkie substancje włącznie potu są bardzo dobrymi przewodnikami ciepła. Tak dobrymi, że przekazują temperaturę otoczenia około 20 razy szybciej niż powietrze. Jeśli masz ręce i nogi stale pokryte potem, będą one bardzo szybko dostosowywać się do temperatury otoczenia, która rzadko przekroczy temperaturę ciała, czyli 37°C. W tym przypadku, na rękach i nogach będziesz odczuwać nieprzyjemny chłód. Jednak, gdy temperatura otoczenia przybliży się do 37 ° C, będziesz się pocić, ale chłód zniknie.

Co więc zrobić, gdy twoje ręce i nogi są nie tylko ciągle spocone, ale też zimne jak lód? Uwierz, że te uczucia nie muszą Cię prześladować końca życia. Jonoforeza może ci w tym przypadku bardzo łatwo pomóc. Jonoforeza zatrzyma potliwość, dzięki czemu znikną zimne ręce i zimne nogi. Pokażemy ci w jaki sposób.

Jak jonoforeza eliminuje uczucie zimnych rąk i zimnych nóg

Jak jonoforeza eliminuje uczucie zimnych rąk i zimnych nóg Jak już wspomniano, uczucie zimnych rąk i nóg, w przypadku kombinacji z nadmierną potliwością nie ma związku z niedokrwieniem kończyn, ale z tym, że nogi stale pokryte potem szybko chłodną, prawie 20 razy szybciej niż w przypadku, gdyby były suche. Jonoforeza Electro Antiperspirant zatem nie tylko zatrzyma nadmierną potliwość rąk i nóg, ale jednocześnie zapewni, że te części ciała już nigdy nie będą zimne. Kiedy tylko dłonie i stopy będą suche, będą w stanie zagrzać się tak jak każda inna część twojego ciała. Na stronie Jonoforeza i potliwość rąk lub Jonoforeza i potliwość nóg dowiesz się, jak można pozbyć się niechcianej potliwości a uczucie zimnych rąk i nóg już nigdy nie będzie ci komplikowało życia.

Potwierdzenie skuteczności

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.

Zobacz także