NADMIERNE-POCENIE.pl

Czym jest jonoforeza

Jonoforeza jest metodą leczniczą stosowaną w celu wyeliminowania nadmiernej potliwości już prawie 30. lat. Jej skuteczność jest potwierdzona przez dziesiątki tysięcy użytkowników na całym świecie, którzy dzięki niej rozwiązali swe problemy z nadmierną potliwością dłoni, stóp, pach oraz z nadmierną potliwością głowy i wielu innych części ciała. Innowacyjna jonoforeza Electro Antiperspirant jest zatwierdzonym przyrządem medycznym i potrafi usunąć nadmierną potliwość rąk, nóg, pach, głowy, pleców i innych części ciała już po tygodniu stosowania. Spróbujmy przedstawić technologię, którą dysponuje jonoforeza Electro Antiperspirant:
Czym jest jonoforeza Technologia nazywna jonoforeza wykorzystuje cząsteczki wody i słaby prąd elektryczny z baterii AA, działa na miejsca dotknięte hyperhydrozą (nadmierną potliwością). Wystarczy, aby jonoforeza raz na jakiś czas działała na gruczoły potowe, co pozwoli sukcesywnie blokować objawy nadmiernej poliwości przez nieograniczony czas i za cenę, która przy używaniu baterii AA wynosi praktycznie zero. Na początku leczenia, zgodnie z instrukcją użytkowania procedura jest powtarzana częściej. Po ustąpieniu potliwości, jonoforeza jest stosowana tylko w przypadku, gdy potliwość zaczyna powoli powracać, czyli raz za kilka tygodni aż miesięcy.
Czym jest jonoforeza Jonoforeza Electro Antiperspirant jest zaprojektowana, aby była maksymalnie przenośna i aby użytkownik mógł ją mieć u siebie i korzystać z niej praktycznie gdziekolwiek. Jonoforeza jest zasilana bateriami AA, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Jednocześnie jest najlepszym urządzeniem na rynku, osiąga moc użytkową 30 mA. Wszystko, czego potrzebujesz, otrzymasz zapakowane w praktycznej walizce, która po otwarciu pełni też funkcję zbiorników na wodę. Więc o nic się nie martw. Jak już wspomniano, jest to przyrząd medyczny, a zatem aby osiągnąć maksymalną skuteczność, należy uważnie przeczytać instrukcję użytkowania.

Przy opracowywaniu jonoforezy Electro Antiperspirant współpracowali specjaliści z dziedziny dermatologii i elektrotechniki z ponad 40. doświadczeniem. Ich celem było jedyne: stworzyć urządzenie, które będzie maksymalnie bezpieczne i pomoże naprawdę każdemu, kogo trapią nieprzyjemne uczucia związane z nadmierną potliwością różnych części ciała. Jonoforeza Electro Antiperspirant otrzymała certyfikaty i prawomocne oznaczenie przyrząd medyczny na renomowanym Instytucie badań i certyfikacji. W latach 2011 i 2012 przebiegły niezależne badania kliniczne, które wykazały jej maksymalną skuteczność i tolerancję pacjentów na leczenie. Nagranie wykładu tego badania można zobaczyć na poniższym filmie.

Prezentacja badań klinicznych

Potwierdzenie skuteczności

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.

Zobacz także